=

COSMONEWS - Przegląd kosmetyczny

An overview of new products from the cosmetics industry
profile-picture
Dodał: Redaktor CosmoNews - Styl życia, 5 lat temu

HAJOTY PRESS CLUB - DZIENNIKARKI MALUJĄ PARASOLKIOstatni dzień lipca pożegnaliśmy w sposób wyjątkowy. Na przyjęciu w HAJOTY PRESS CLUBIE. Tym razem czekała na nas dziennikarki, niezwykła niespodzianka. Malowanie parasolek. W przekonaniu Moniki Iskandar, prezes Hajoty Press Club, parasolka powinna łączyć trzy funkcje: funkcjonalną, estetyczną i emocjonalną.

Jak podkreśliła Monika Iskandar, prezes Hajoty Press Club, zawsze dba o to, aby towarzyskie spotkania w dziennikarskim klubie łączyły się z przeżyciami pożytecznymi intelektualnie oraz z dobrą zabawą, rozmową i kosztowaniem klubowych dań.

Poprzednim razem wiosnę witałyśmy wyplataniem wianków, a teraz narodził się pomysł o dodaniu kolorów do kapryśnego lata poprzez przemalowywanie jednolitych kolorystycznie parasolek

Każda dziennikarka otrzymała zestaw pędzli, farb i stanowisko do twórczej pracy by stworzyć oryginalną parasolkę, wyglądającą radośnie i kolorowo.

"Przewidziałam, że nie każda z naszych koleżanek po klawiaturze (jeszcze nie tak dawno mówiło się: po piórze), posiada zdolności artystyczne. Trema przed podjęciem się tak subtelnego dzieła mogła być uzasadniona. Zaprosiłam więc znaną malarkę Małgorzatę Ewę Czernik, aby poprowadziła „parasolkowe” warsztaty malarskie" – mówi Monika Iskandar.

Artystki-dziennikarki otrzymały parasolkę z logiem Laboratorium Kosmetycznego Joanna. Na podjeździe do klubu została urządzona pracownia wyposażona we wszystkie niezbędne artykuły malarskie.

Okazało się, że większość dziennikarek miała własne wizje twórcze i samodzielnie je realizowała. Tylko nielicznym Małgorzata Ewa Czernik pomagała w starcie maźnięciami pędzlem tu i ówdzie, a artystka-amatorka już sama kończyła swoje dzieło.

Przez kilka godzin artystyczna wena unosiła się nad ulicą Hajoty. Dzieła powstawały w skupieniu, ale niektóre panie na bieżąco dowcipnie komentowały powstające wizaże, więc atmosfera była wręcz wymarzona jak na piątkowy wieczór.

Trzy najlepsze prace zostały nagrodzone lustrami oprawionymi w ramki pomalowanymi przez Małgorzatę Ewę Czernik.

Moja parasolka, może dosyć skromna w porównaniu z innymi, ale z przesłaniem... MIŁOŚCI! AMORE! Bo to najważniejsze!

Mam nadzieję, że będzie umilać nie tylko mi przechadzanie się w deszczu... Jestem przekonana, że jej optymistyczne hasło, poprawi wszystkim nastrój!Wieczór był fantastyczny! Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy, iż wina czerwonego oraz białego nie zabrakło. A poczęstunek daniami na ciepło i na zimno, jak zwykle zaspokoił wysublimowane podniebienia klubowiczek.

Tamara Gotowicka
kosmetykaikosmetologia.pl

profile-picture
5 lat temu

Jeśli chcesz zrobić Bliskiej Osobie prezent, zapraszamy do zakupu BONU PODARUNKOWEGO NA WARSZTATY TWORZENIA KOSMETYKÓW NATURALNYCH O PIĘKNYCH ZAPACHACH. TYLKO U NAS! W tle historia kosmetyki, w powiązaniu ze sztuką, muzyką, symboliką roślin, aromate...

Czytaj więcej
profile-picture
4 lata temu

Wspólnota braci franciszkanów mieszka i służy ubogim w pięciu wagonach z lat 40. W neapolitańskiej dzielnicy Scampia od 1976 roku mieszka wspólnota franciszkanów. Chętnie przyjmują to, co dla innych jest bezużyteczne: owoce i warzywa nienadające się...

Czytaj więcej
profile-picture
5 lat temu

Bożena Figarska-Religa jest lekarzem z praktyką psychiatryczną i autorką książki, którą chciałabym polecić - "JAK WŁADAĆ SWOIMI EMOCJAMI I PANOWAĆ NAD WŁASNYM ŚWIATEM"? (wyd. RAVI). Jeśli PRZEZNACZENIE CZŁOWIEKA UKRYTE JEST W JEGO DUSZY (cyt. Herodot...

Czytaj więcej
profile-picture
4 lata temu

Być może wielokrotnie zdarza nam się odczuwać różnego rodzaju symptomy wynikające z działania stresu. Zaliczają się do nich między innymi uczucie lęku, paniki, które nieraz same zanikają z czasem. Zależy to jednak od naszego sposobu działania z tymi...

Czytaj więcej
© 2018 CosmoNews.pl ~ Przegląd kosmetyczny | Kontakt | Redakcja
Recenzje i nowości kosmetyczne.