=

COSMONEWS - Przegląd kosmetyczny

An overview of new products from the cosmetics industry
profile-picture
Dodał: Redaktor CosmoNews - Zdrowie, 3 lata temu

KURS MEZOTERAPII IGŁOWEJTYLKO U NAS TAKŻE W JĘZYKU ANGIELSKIM

Jeśli chcesz poszerzyć ofertę salonu kosmetycznego, zapraszamy na kurs 3 w 1: makijażu korekcyjnego, masażu twarzy o działaniu liftingującym oraz zabieg świecowania uszu.

Podczas jednodniowego szkolenia nauczysz się 3 niezbędnych w Twoim gabinecie technik zabiegowych.

Uczestnicy kursu otrzymają certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu, skrypt edukacyjny oraz pomoce naukowe.

KURS MAKIJAŻU KOREKCYJNEGO/KAMUFLAŻU
Makijaż dla każdego typu cery ze zmianami barwnikowymi, strukturalnymi lub stwarzającymi problem natury wizualno-psychologicznej.

W programie:

- przygotowanie stanowiska pracy, przygotowanie skóry do kamuflażu, zakreślenie pola korekcji, określenie kolorytu cery i sposób mieszania kolorów, właściwa korekcja, porównanie wyglądu przed i po korekcie, aspekt psychologiczny makijażu korekcyjnego.

Każda kursantka otrzymuje komplet kosmetyków do kamuflażu wraz z akcesoriami oraz skrypt.

KURS MASAŻU TWARZY O DZIAŁANIU LIFTINGUJĄCYM
Dla osób, u których występuje zwiotczenie mięśni i zmniejszenie napięcia skóry, a także widoczne zastoje płynów. Efektem zabiegu jest promienna, wygładzona i dobrze napięta skóra.

W programie:

- przygotowanie miejsca pracy i klientki, omówienie konkretnych wskazań do masażu liftingującego, praktyczne przeprowadzenie masażu z omówieniem technik oraz efektów zabiegu.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje skrypt i przyswaja wiedzę teoretyczno - praktyczną.

ŚWIECOWANIE USZU (EAR CANDLING)
Zabieg dla osób w każdym wieku! (dzieci: od 7 roku życia)

Wskazania do zabiegu: nadmiar woskowiny i związane z tym dolegliwości, zaburzenia ostrości słuchu, nawracające stany zapalne zatok, migreny, szumy w uszach, nieżyt nosa, nadmierna pobudliwość nerwowa.

W programie:

- przygotowanie miejsca zabiegu i osoby poddającej się zabiegowi, omówienie przebiegu terapii, pokazowe przeprowadzenie terapii w obrębie uszu przy aktywnym udziale uczestniczek, omówienie terapii przy aktywnym udziale osoby poddanej zabiegowi, podsumowanie i wnioski.

Każdy uczestnik otrzymuje komplet świec i produkty szkoleniowe.

Zapisy i informacje: [email protected]

tel: 501 711 565profile-picture
2 lata temu

Platon mówił, że ciało jest więzieniem duszy. Bo czasami, zamiast być naszym sprzymierzeńcem mówi nam o czymś, co boli, o czymś, co nie jest tak, jak powinno. Tak więc jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak emocje wpływają na nasz kręgosłup, od...

Czytaj więcej
profile-picture
3 lata temu

ZAPRASZAMY NA KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO BRANŻY KOSMETYCZNEJ Kurs języka angielskiego dla kosmetyczek i kosmetologów. Poprowadzi go m. in Tamara Gotowicka (autorka pierwszego w Polsce podręcznika - ENGLISH FOR BEAUTY THERAPISTS wyd. PZWL). Zaprezen...

Czytaj więcej
profile-picture
3 lata temu

TYLKO U NAS TAKŻE W JĘZYKU ANGIELSKIM Jeśli chcesz poszerzyć ofertę salonu kosmetycznego, zapraszamy na kurs 3 w 1: makijażu korekcyjnego, masażu twarzy o działaniu liftingującym oraz zabieg świecowania uszu. Podczas jednodniowego szkolenia nauczy...

Czytaj więcej
profile-picture
3 lata temu

Zmienna pogoda sprzyja przeziębieniu. W pierwszym momencie złego samopoczucie sięgam po niezawodny SAMOBUCOL, syrop na bazie czarnego bzu. Preparat bogaty jest w witaminę C. Zaleca się go w przypadku przeziębienia, grypy. Wspomaga układ immunologiczn...

Czytaj więcej
© 2018 CosmoNews.pl ~ Przegląd kosmetyczny | Kontakt | Redakcja
Recenzje i nowości kosmetyczne.