=

COSMONEWS - Przegląd kosmetyczny

An overview of new products from the cosmetics industry
profile-picture
Dodał: Redaktor CosmoNews - Medycyna estetyczna, 4 lata temu

SEN NOCY LETNIEJ - CONCEPT STOREW sercu Warszawy, na ulicy Oleandrów powstało miejsce, w którym będziemy mogli poczuć atmosferę sztuki, w tym skosztować ... wysublimowane zapachy. Mowa o CONCEPT STORE - SEN NOCY LETNIEJ. 2 czerwca odbyło się śniadanie prasowe, podczas którego mieliśmy okazję poznać filozofię tego przedsięwzięcia. Już bajkowy cytat na drzwiach sklepu "NIECH TU KAŻDY ELF CZY WRÓŻKA ZLECI NICZYM PTAK Z GAŁĄZKI..." sugeruje jego niepowtarzalność. Zaprasza do bajkowej krainy naszych marzeń...

O koncepcji i wystroju miejsca opowiedział David Zalesky – art director i współwłaściciel SNL, grafik i designer. Urszula Kołtko Buyuly – założycielka i współwłaścicielka SNL, przybliżyła koncepcję Snu Nocy Letniej, wskazując na trzy filary: „Soul-Senses-Spirit”.

Gościnnie wystąpiła też Justyna Stoszek z Forest Forever, której kompozycje roślinne zamknięte w słojach, stanowią część wystroju oraz oferty concept store.

Dodatkowo Varvara Frol – projektantka i artystka, zauważona przez włoski Vogue, której prace były wystawiane m. in. w paryskim Pompidou, opowiedziała o instalacji artystycznej w witrynie sklepu z okazji otwarcia.

Natomiast Ewa Rozenbajgier zaprezentowała ekskluzywne marki dostępne w sprzedaży, wśród nich znajdziemy zapachy: Agonist, Alba, Anise, Etat Libre d'Orange, Extrait d'Atelier, Herve Gambes, Histoires de Parfums, Roads.

Zatem jeśli poszukujemy wyrafinowanego zapachu, czy naturalnego kosmetyku, tudzież roślinnej inspiracji do domu, to z pewnością w tym miejscu znajdziemy coś ciekawego. W miejscu, które skłania do wytchnienia, ucieszenia zmysłów sztuką oraz zapachami.

We Śnie Nocy Letniej na stałe zagoszczą wystawy artystów, ich instalacje. W kameralnej przestrzeni, przy kawie będzie można porozmawiać o ulubionych perfumach lub sztuce.

Socjolog, menadżer i konsultant z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu programów rozwoju kompetencji pracowniczych. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, L’Université des Sciences et Technologies de Lille Management du Comportement des Hommes. Certyfikowany coach i trener Thames Valley University, akredytowany konsultant Harrison Assessments Talent Solutions – narzędzia pozwalającego na określenie w wysokim stopniu dopasowania kompetencji pracowniczych do stanowiska/struktur. Posiada 15 letnie doświadczanie w zarządzaniu HR w dużych firmach (min. z sektora FMCG, retail i fashion (min. Dr Irena Eris, Caterina).

Obecnie Partner w firmie MUMOTIVE Consulting Group, wspierającej procesy zmiany i restrukturyzacji min. w sektorze retail, farmaceutycznym i hotelowym, poprzez budowanie zintegrowanych systemów zarządzania zasobami personalnymi. Ponadto jest autorką abstrakcyjnych bajek dla dorosłych „Krasnoludek i Laleczka” oraz właścicielką marki BUYLUY.com – wyjątkowych, casualowych piżam dla kobiet.

Dawid Zalesky. Art Director i współwłaściciel Snu Nocy Letniej.
Grafik, designer, właściciel studia projektowego High Studio, tworzącego m. in. dla takich marek i instytucji, jak: Jaga Hupało, Nenukko, Samsung, TVP2, Adidas, Centrum Nauki Kopernik, Narodowa Galeria Sztuki Zachęta.

Ukończył Akademię Filmowo-Teatralną w Pradze (Damu) na katedrze Scenografii Dramatycznej i Kostiumu oraz na katedrze Scenografii Alternatywnej ze specjalizacją Site Specific, a także Ecole nationale supérieure d'art et des métiers d'art w Paryżu na specjalizacji Textil-graphic designer.
Jego główne obszary zainteresowań zawodowych to sztuka, moda, design, technologia, performanc'e. W swojej pracy łączy sztukę z reklamą i działalnością biznesową. Zajmuje się tworzeniem identyfikacji wizualnej dla korporacji i firm, projektuje wnętrza, produkuje filmy, wdraża kampanie reklamowe, organizuje eventy.TAMARA GOTOWICKA
Ludzie ze Snu Nocy Letniej:
Urszula Kołtko Buyuly. Założycielka i współwłaścicielka Snu Nocy Letniej.
Sen Nocy Letniej - spotkanie prasowe

profile-picture
4 lata temu

Czy zastanawialiście się kiedyś, skąd biorą się zmartwienia, zniechęcenie, zły nastrój? Zależą od naszych nawyków umysłowych. Czyli od naszego fantazjowania, podejścia, widzenia świata. Istnieje metoda nazywana UWAŻNOŚCIĄ (Mindfuness), którą poleca d...

Czytaj więcej
profile-picture
4 lata temu
cosmonews

GRANDHOTEL TIFFI

Medycyna estetyczna

GRANDHOTEL TIFFI W IŁAWIE Jeśli zależy nam na relaksie w okolicach Warmii i Mazur, z pewnością to miejsce będzie dobrym wyborem. Zdala od zgiełku, a jednak w centrum miasta, docieramy do pięciogwiazdkowego Grandhotelu Tiffi. Czekają tu na nas zabie...

Czytaj więcej
profile-picture
4 lata temu
cosmonews

MARC JACOBS

Medycyna estetyczna

Autorska linia kosmetyków Marc Jacobs Beauty będzie niebawem dostępna w Sephorze. Oferta jest imponująca bowiem obejmuje aż 157 produktów. Na konferencji w hotelu Bristol mieliśmy okazję poznać makijażystę – Gilberta, który przybył z tej okazji pros...

Czytaj więcej
profile-picture
4 lata temu
cosmonews

MEDYCYNA PIĘKNOŚCI

Medycyna estetyczna

Wydawnictwo PZWL zaprosiło nas do objęcia patronatu medialnego w związku z wydaniem publikacji naszej znajomej, p. dr. Marii Noszczyk. Autorka ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie praktyczne, stale pracuje naukowo i poszukuje dla swoich pacjentów...

Czytaj więcej
© 2018 CosmoNews.pl ~ Przegląd kosmetyczny | Kontakt | Redakcja
Recenzje i nowości kosmetyczne.