=

COSMONEWS - Przegląd kosmetyczny

An overview of new products from the cosmetics industry
profile-picture
Dodał: Redaktor CosmoNews - Medycyna estetyczna, 5 lat temu

SEN NOCY LETNIEJ - CONCEPT STOREW sercu Warszawy, na ulicy Oleandrów powstało miejsce, w którym będziemy mogli poczuć atmosferę sztuki, w tym skosztować ... wysublimowane zapachy. Mowa o CONCEPT STORE - SEN NOCY LETNIEJ. 2 czerwca odbyło się śniadanie prasowe, podczas którego mieliśmy okazję poznać filozofię tego przedsięwzięcia. Już bajkowy cytat na drzwiach sklepu "NIECH TU KAŻDY ELF CZY WRÓŻKA ZLECI NICZYM PTAK Z GAŁĄZKI..." sugeruje jego niepowtarzalność. Zaprasza do bajkowej krainy naszych marzeń...

O koncepcji i wystroju miejsca opowiedział David Zalesky – art director i współwłaściciel SNL, grafik i designer. Urszula Kołtko Buyuly – założycielka i współwłaścicielka SNL, przybliżyła koncepcję Snu Nocy Letniej, wskazując na trzy filary: „Soul-Senses-Spirit”.

Gościnnie wystąpiła też Justyna Stoszek z Forest Forever, której kompozycje roślinne zamknięte w słojach, stanowią część wystroju oraz oferty concept store.

Dodatkowo Varvara Frol – projektantka i artystka, zauważona przez włoski Vogue, której prace były wystawiane m. in. w paryskim Pompidou, opowiedziała o instalacji artystycznej w witrynie sklepu z okazji otwarcia.

Natomiast Ewa Rozenbajgier zaprezentowała ekskluzywne marki dostępne w sprzedaży, wśród nich znajdziemy zapachy: Agonist, Alba, Anise, Etat Libre d'Orange, Extrait d'Atelier, Herve Gambes, Histoires de Parfums, Roads.

Zatem jeśli poszukujemy wyrafinowanego zapachu, czy naturalnego kosmetyku, tudzież roślinnej inspiracji do domu, to z pewnością w tym miejscu znajdziemy coś ciekawego. W miejscu, które skłania do wytchnienia, ucieszenia zmysłów sztuką oraz zapachami.

We Śnie Nocy Letniej na stałe zagoszczą wystawy artystów, ich instalacje. W kameralnej przestrzeni, przy kawie będzie można porozmawiać o ulubionych perfumach lub sztuce.

Socjolog, menadżer i konsultant z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu programów rozwoju kompetencji pracowniczych. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, L’Université des Sciences et Technologies de Lille Management du Comportement des Hommes. Certyfikowany coach i trener Thames Valley University, akredytowany konsultant Harrison Assessments Talent Solutions – narzędzia pozwalającego na określenie w wysokim stopniu dopasowania kompetencji pracowniczych do stanowiska/struktur. Posiada 15 letnie doświadczanie w zarządzaniu HR w dużych firmach (min. z sektora FMCG, retail i fashion (min. Dr Irena Eris, Caterina).

Obecnie Partner w firmie MUMOTIVE Consulting Group, wspierającej procesy zmiany i restrukturyzacji min. w sektorze retail, farmaceutycznym i hotelowym, poprzez budowanie zintegrowanych systemów zarządzania zasobami personalnymi. Ponadto jest autorką abstrakcyjnych bajek dla dorosłych „Krasnoludek i Laleczka” oraz właścicielką marki BUYLUY.com – wyjątkowych, casualowych piżam dla kobiet.

Dawid Zalesky. Art Director i współwłaściciel Snu Nocy Letniej.
Grafik, designer, właściciel studia projektowego High Studio, tworzącego m. in. dla takich marek i instytucji, jak: Jaga Hupało, Nenukko, Samsung, TVP2, Adidas, Centrum Nauki Kopernik, Narodowa Galeria Sztuki Zachęta.

Ukończył Akademię Filmowo-Teatralną w Pradze (Damu) na katedrze Scenografii Dramatycznej i Kostiumu oraz na katedrze Scenografii Alternatywnej ze specjalizacją Site Specific, a także Ecole nationale supérieure d'art et des métiers d'art w Paryżu na specjalizacji Textil-graphic designer.
Jego główne obszary zainteresowań zawodowych to sztuka, moda, design, technologia, performanc'e. W swojej pracy łączy sztukę z reklamą i działalnością biznesową. Zajmuje się tworzeniem identyfikacji wizualnej dla korporacji i firm, projektuje wnętrza, produkuje filmy, wdraża kampanie reklamowe, organizuje eventy.TAMARA GOTOWICKA
Ludzie ze Snu Nocy Letniej:
Urszula Kołtko Buyuly. Założycielka i współwłaścicielka Snu Nocy Letniej.
Sen Nocy Letniej - spotkanie prasowe

profile-picture
5 lat temu

W sercu Warszawy, na ulicy Oleandrów powstało miejsce, w którym będziemy mogli poczuć atmosferę sztuki, w tym skosztować ... wysublimowane zapachy. Mowa o CONCEPT STORE - SEN NOCY LETNIEJ. 2 czerwca odbyło się śniadanie prasowe, podczas którego mieli...

Czytaj więcej
profile-picture
5 lat temu

Czy zastanawiałyście się, której części ciała poświęcamy najwięcej uwagi? Co najczęściej zmieniamy w wyglądzie? Moje obserwacje sugerują, że są to usta oraz paznokcie. Przyglądam się koleżankom dziennikarkom i w każdym tygodniu, kiedy widzimy się na...

Czytaj więcej
profile-picture
5 lat temu
cosmonews

MARC JACOBS

Medycyna estetyczna

Autorska linia kosmetyków Marc Jacobs Beauty będzie niebawem dostępna w Sephorze. Oferta jest imponująca bowiem obejmuje aż 157 produktów. Na konferencji w hotelu Bristol mieliśmy okazję poznać makijażystę – Gilberta, który przybył z tej okazji pros...

Czytaj więcej
profile-picture
5 lat temu
cosmonews

GRANDHOTEL TIFFI

Medycyna estetyczna

GRANDHOTEL TIFFI W IŁAWIE Jeśli zależy nam na relaksie w okolicach Warmii i Mazur, z pewnością to miejsce będzie dobrym wyborem. Zdala od zgiełku, a jednak w centrum miasta, docieramy do pięciogwiazdkowego Grandhotelu Tiffi. Czekają tu na nas zabie...

Czytaj więcej
© 2018 CosmoNews.pl ~ Przegląd kosmetyczny | Kontakt | Redakcja
Recenzje i nowości kosmetyczne.