=

COSMONEWS - Przegląd kosmetyczny

An overview of new products from the cosmetics industry
profile-picture
Dodał: Redaktor CosmoNews - Zdrowie, 3 lata temu

WARSZTATY KOSMETYCZNE I JĘZYKOWEWARSZTATY KOSMETYCZNE I JĘZYKOWEDLA PRACOWNIKÓW FIRM


OFERTA TŁUMACZEŃ: z języka angielskiego, włoskiego branży kosmetycznej, medycznej. Profesjonalna obsługa podczas konferencji, kongresów, wyjazdów na targi w kraju i zagranicą (Bolonia, Anglia, USA).

WE ARE THE ONLY IN POLAND WHO ORGANIZE FOR YOUR STAFF COSMETIC AND LANGUAGE COURSES (MAKE UP, MAKEOVERS, HOW TO PREPAIRE NATURAL COSMETICS - COSMETIC PRODUCTS AND PERFUME COMPOUDING, REVIEW OF POLISH COSMETICS MARKET AND TRENDS AND OTHER INTERESTING EDUCATIONAL EVENTS ON BEAUTY AND CULTURE - IN ENGLISH AND ITALIAN.

DO NOT HESITATE TO CONTACT US.

Drodzy Państwo zapraszam do skorzystania z autorskiego programu edukacyjnego w ramach, którego przygotowaliśmy ciekawe warsztaty. Są przeznaczone dla osób, chcących połączyć miłe z pożytecznym. Przygotowaliśmy warsztaty poświęcone poprawieniu wizerunku, stylizacji, tajnikom robienia kosmetyków. Z ciekawymi wykładami np. z historii kosmetyki, składu kosmetyków. Wykłady dotyczące rozwoju branży kosmetycznej w Polsce i na świece. Historii perfumiarstwa i roli prasy kobiecej w kształtowaniu stylu życia.

Mamy też propozycję kursów językowych (o różnej tematyce, dostosowanej do Waszych zainteresowań) oraz sesje motywacyjne i rozwojowe z coachem.

Zapraszamy na kilkudniowe oraz weekendowe warsztaty, idealne także dla Państwa pracowników, na wyjazdy integracyjne. Nie zabraknie moich ulubionych zajęć tanecznych z elementami burleski czy gry w tenisa. A w zimie wyjazdu połączonego z nartami.

ja list2012

Tamara Gotowicka, redaktor naczelna, wydawca KOSMETYKA I KOSMETOLOGIAWarsztaty: wizażu, kreacji wizerunku, robienia kosmetyków, zajęcia z coachem (tematyka związana z autoprezentacją, realizowaniem celu, wzbudzaniem pasji). W ramach spotkania zaprezentujemy ciekawe wykłady z historii kosmetyki, perfumiarstwa, składu kosmetyków, prasy kobiecej oraz zajęcia taneczne z elementami: burleski, sensual i latino. Oferta gry w tenisa, narty.
Kursy języka angielskiego i włoskiego: w tym branży kosmetycznej, medycznej
OFERTA WYDAWNICZA

Kalendarze z perfumami dla firm i klientów, autorski projekt z ciekawostkami branży perfumeryjnej, będący jedyną propozycją na rynku
Teksty i tłumaczenia (obsługa tłumacza przysięgłego z języka angielskiego i włoskiego) na zamówienie
Książki oraz kalendarze artystyczne
Broszury, biuletyny, foldery, ulotki, materiały reklamowe (przygotowujemy koncepcję merytoryczną i graficzną materiałów promocyjnych, z realizacją do druku).
MAGAZYN CUSTOM PUBLISHING to publikacja firmowa, skierowana do osób ambitnych, żądnych wiedzy, o określonym statusie społecznym, którym zależy na podwyższaniu poziomu wiedzy. Nasi Klienci korzystają z usług firm kosmetycznych, farmaceutycznych, turystycznych. Interesują się sztuką, modą, zdrowym style życia.
MAGAZYN CUSTOM PUBLISHING dociera bezpośrednio do Klientów. Na jego łamach Czytelnicy znajdują niezbędne informacje na temat firmy, wydarzeń związanych z jej działalnością i oferowanych produktów.
MAGAZYN CUSTOM PUBLISHING jest źródłem wszechstronnych możliwości z zakresu komunikacji marketingowej, oferuje strony reklamowe, artykuły sponsorowane, informacje PR, testy, ankiety.
MAGAZYN CUSTOM PUBLISHING umożliwia Czytelnikom poznanie aktualnych trendów, historię ciekawych ludzi, którzy opowiadają o swoich pasjach. Przedstawia miejsca, które warto zwiedzić. Prezentuje ciekawostki związane z osiągnięciami przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego lub innej branży.
Tytuły, które tworzymy odznaczają się profesjonalnie przygotowanymi tekstami pod względem redaktorskim i merytorycznym oraz wysublimowaną grafiką. Gwarantujemy wysoką jakość oraz terminowość wydania projektu.

Organizujemy sesje zdjęciowe
NASZĄ WIZYTÓWKĄ JEST KREATYWNE DZIAŁANIE W DOBRYM STYLU

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACYprofile-picture
2 lata temu

LIPODEMIA

Zdrowie

Zanim przejdziemy do meritum od razu chcemy Was uspokoić – to, że Wasze uda są grubsze niż byście chciały nie znaczy, że jesteście na coś chore! Jeśli jednak mimo zmasowanego ataku odchudzającego, czyli diety, aktywności fizycznej a nawet zabiegów ob...

Czytaj więcej
profile-picture
3 lata temu

WARSZTATY KOSMETYCZNE I JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW FIRM OFERTA TŁUMACZEŃ: z języka angielskiego, włoskiego branży kosmetycznej, medycznej. Profesjonalna obsługa podczas konferencji, kongresów, wyjazdów na targi w kraju i zagranicą (Bolonia, Anglia, US...

Czytaj więcej
profile-picture
2 lata temu

Magiczny składnik, który poprawia życie osobom z nadwrażliwą, skłonną do wyprysków i swędzenia skórą. Kalamina. Twoja skóra prosi o ukojenie? Ten tekst jest dla ciebie! Działa antyseptycznie, łagodząco i przeciwzapalnie. Przy cerach skłonnych do zmi...

Czytaj więcej
profile-picture
3 lata temu

Zmienna pogoda sprzyja przeziębieniu. W pierwszym momencie złego samopoczucie sięgam po niezawodny SAMOBUCOL, syrop na bazie czarnego bzu. Preparat bogaty jest w witaminę C. Zaleca się go w przypadku przeziębienia, grypy. Wspomaga układ immunologiczn...

Czytaj więcej
© 2018 CosmoNews.pl ~ Przegląd kosmetyczny | Kontakt | Redakcja
Recenzje i nowości kosmetyczne.