=

COSMONEWS - Przegląd kosmetyczny

An overview of new products from the cosmetics industry
profile-picture
Dodał: Redaktor CosmoNews - Styl życia, 4 lata temu

WARSZTATY TWORZENIA KOSMETYKÓW NATURALNYCH O PIĘKNYCH ZAPACHACHWarsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych są propozycją dla każdego, komu bliski jest ekologiczny styl życia. Dla pracowników Państwa firmy, np. na imprezę integracyjną, wieczór panieński, Imieniny, Urodziny czy prezent pod choinkę.

TYLKO U NAS! Przygotowane są także w kontekście nawiązania do historii sztuki, muzyki oraz symboliki roślin.
TYLKO U NAS! Warsztaty mogą być także w języku angielskim i włoskim.
Warsztaty dla dzieci, młodzieży i studentów, jako cenny drogowskaz zdrowego stylu życia
ZAPROSZENIE W PODRÓŻ ZAPACHÓW I ODKRYWANIA PONADCZASOWYCH RECEPTUR ELIKSIRÓW PIĘKNOŚCI

Nauczysz się robić kosmetyki naturalne z produktów dostępnych w domu, sklepie spożywczym, zielarniach, a nawet rosnących w ogrodzie, prawidłowo komponować ich receptury.

Nauczysz się czytać etykietki kosmetyków, rozróżniać kosmetyki pochodzenia naturalnego od innych dostępnych na rynku.

Poznasz ciekawe i nieskomplikowane receptury produktów naturalnych, stworzone przez współpracujących z nami ekspertów w tej dziedzinie w Polsce i we Włoszech.

Poznasz potrzeby skóry, nauczysz się, jak przygotować w domu produkty naturalne do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci. Przygotowane kosmetyki będą pozbawione substancji drażniących i konserwantów.

Dowiesz się o ciekawej historii kosmetyki naturalnej. Poznasz wielowiekową tradycję manufaktur zajmujących się tworzeniem produktów pochodzenia naturalnego.

Poznasz produkty Bio, Eco, vegańskie, dostępne w Polsce, Niemczech i we Włoszech i innych krajach.

Poznasz nieskomplikowane, a wartościowe przepisy na zdrową dietę korzystnie wpływającą na cerę, włosy i paznokcie.

Ponadto czeka na Ciebie prezentacja trendów w pielęgnacji i makijażu z zastosowaniem kosmetyków naturalnych.
Dowiesz się, w jaki sposób podkreślać walory urody.
Pogłębisz wiedzę z zakresu aromaterapii. Dowiesz się, jak dobierać zapachy kosmetyków i jakie jest ich działanie na psychikę.
Nauczysz się prostych, a skutecznych receptur środków dbających o higienę domu.

Przewidujemy wiele innych atrakcji, w tym upominki, degustacje oraz konkursy! Na zwycięzców czekają nagrody! W tle muzyka oraz szczypta historii wybranych utworów, powiązanych tematycznie z kwiatami i ich symboliką w sztuce.

(w cenie: materiały szkoleniowe, surowce do przyrządzania kosmetyków, atrakcyjne upominki kosmetyczne oraz nasze ulubione książki).

Podczas warsztatów tworzymy kosmetyki naturalne, czyli te najwyższej jakości, bo co najważniejsze pozbawione są one szkodliwych syntetycznych substancji.
Warsztaty są propozycją dla osób, którym bliska jest idea ekologii. Którym zależy na ciekawym spędzeniu czasu, w miłej atmosferze i wzbogaceniu wiedzy. A zatem są propozycją edukacyjną łączącą miłe z pożytecznym.

Serdecznie zapraszam
Tamara Gotowicka, redaktor naczelna i wydawca dwumiesięcznika
"KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA" (na rynku od 1993 roku)Zgłoszenia: [email protected]
tel: 535 722 565
EDUKUJEMY I INSPIRUJMY EKOLOGICZNIE

profile-picture
2 lata temu

Dzieci - rodzeństwo, a osobowość Analizując temat, jakim jest osobowość, wyobraź sobie przez chwilę, że udajesz się w podróż ze swoim dorosłym już rodzeństwem. Z którą z niżej podanych sytuacji identyfikujesz się najbardziej? Podróż planowałeś T...

Czytaj więcej
profile-picture
2 lata temu

Czy zastanawiałaś się dlaczego odczuwasz wewnętrzny niepokój. Brak radości. Szczęścia. Wszystko widzisz w ciemnych kolorach. Spowodowane jest to wygórowanymi ambicjami. Tymczasem okazuje się, że w pewnym momencie, powinnaś zatrzymać się. Zdać sobie...

Czytaj więcej
profile-picture
4 lata temu

Ostatni dzień lipca pożegnaliśmy w sposób wyjątkowy. Na przyjęciu w HAJOTY PRESS CLUBIE. Tym razem czekała na nas dziennikarki, niezwykła niespodzianka. Malowanie parasolek. W przekonaniu Moniki Iskandar, prezes Hajoty Press Club, parasolka powinna ł...

Czytaj więcej
profile-picture
4 lata temu

Prenumerata

Styl życia

Roczna prenumerata czasopisma KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA obejmuje 5 numerów. Cena w kraju: 64,00 PLN z przesyłką Cena w Europie: 156,60 PLN Cena w USA i Kanadzie: 177,60 PLN Prenumerata czasopisma KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA oraz numery archi...

Czytaj więcej
© 2018 CosmoNews.pl ~ Przegląd kosmetyczny | Kontakt | Redakcja
Recenzje i nowości kosmetyczne.